Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NU SE PERCEP TAXE SI COMISIOANE! Recrutarea se face pentru luna SEPTEMBRIE !!! Cautam URGENT: ZUGRAVI sau muncitori în constructii cu experinta in zugraveli interioare/exterioare + tapet pentru o firma din Germania! BENEFICII: - Contract de munca pe perioada NEDETERMINATA, direct cu firma germana, in Germania - Salarizare: de la 1400 Euro NET/luna + ore suplimentare platite partial *Contractul individual de munca se semneaza la un numar de 160 ore de munca/luna - Cazare asigurata GRATUIT din partea angajatorului german - Asigurare medicala - Dreptul la alocatie pentru copii minori - Dreptul la o locuinta proprie in Germania AVANTAJE: - NU este necesara calificarea - Disponibilitatea cu masina proprie constituie un avantaj personal - NU percepem niciun fel de taxe/comisioane sau tarif de mediere !!!

Cerinte

CERINTE: - Limba germana MINIM nivel A2 (începator spre mediu) OBLIGATORIU - Experienta ca zugrav - Disponibilitate rapida de plecare - Seriozitate si flexibilitate la locul de munca

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja