Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam URGENT 3 Zugravi si 1 rigipsar. Se lucreaza rapid, asadar avem nevoie de oameni dornici de munca si autonomi. Atat zugravii cat si rigipsarul vor lucra in santiere civile la renovari de case si apartamente. Zugraveala se va executa cu trafaletele sau cu o masina de glet numita in Franta Gouttlette. Se vopsesc peretii interiori si exteriori, tavane, usi si tocuri la geamuri. Zugravii trebuie sa cunoasca si procedeul de montare tapet. Rigipsarul: -va lucra pe baza de norma; -va trasa suprafetele de lucru in functie de planul tehnic; -isi va asigura curatenia in santier; -in functie de necesitatea clientului norma de lucru zilnica este urmatoarea: *30mp de placi alveolare sau *70mp de placari duble sau *25mp compartimentari de 72/48. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 400 euro/persoana/luna este oferita GRATUIT de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Clientul ofera o suma de 8,60 euro/ziua lucrata pentru masa. Exista posibilitatea de prelungire a contractului, ceea ce inseamna o colaborare de lunga durata. CAPITAL JOBS iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Creeaza-ti un cont si inregistraza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca. Suntem prezenti in Bucuresti, Iasi, Suceava si Bacau.

Cerinte

Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 400 euro/persoana/luna este oferita GRATUIT de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Clientul ofera o suma de 8,60 euro/ziua lucrata pentru masa. Exista posibilitatea de prelungire a contractului, ceea ce inseamna o colaborare de lunga durata.

4 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja