Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Manworking.ro angajeaza zugravi-vopsitori, fara comision, cazare si transport asigurat, contract 6 luni cu posibilitate de prelungire, salariul 1.300 euro net, 39h/saptamana. Responsabilitati: - Sa pregateasca suprafetele de zugravit ( sa umple gaurile, crapaturile, sa finiseze colturile ), slefuire, glet - Sa pregateasca vopselele - Sa amestece vopselele - Zugravire spatii interioare - Sa pregateasca suprafetele pentru aplicarea tapetului ( sa dea jos tencuiala, sa trateze suprafata pe care se aplica tapetul, sa taie tapetul etc. ) - Sa lipeasca tapetul pe pereti - Montare mocheta si mobilier

Cerinte

- Diploma calificare - 10 ani experienta in domeniu - Permis de conducere categoria B - Limba franceza nivel conversational - Avantaj experienta in Franta - Stare buna de sanatate, dispus la efort fizic

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

4 pozitii disponibile 24 persoane au aplicat deja