Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locuri disponibile urgent la fabrici de şlefuire manuală a pieselor din metal! NU SE PERCEP TAXE DE MEDIERE SAU ALTE COMISIOANE! NU se impune TRANSPORT din România înspre Germania, plecările se fac pe cont propriu! Condiţie principală: limba germană!!! Căutăm muncitori / şlefuitori cu experienţă în domeniu şi cunoştinţe medii de limbă germană pentru şlefuirea manuală a unor piese din metal. BENEFICII: - loc de muncă stabil - contract de muncă legal pe termen nedeterminat, direct în Germania, cu angajatorul german - salarizare: 10,00 Euro brut/oră - se lucrează în 3 schimburi - cazare asigurată contra-cost - asigurare medicală - drepturi depline în Germania!

Cerinte

CERINŢE: - lb germană nivel mediu de conversaţie OBLIGATORIU - experienţă în domeniu - calificarea în domeniu reprezintă un avantaj - disponibilitatea de plecare cu maşina personală - Avantaj propriu! - disponibilitate rapidă pentru plecare!

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja