Detalii loc de munca

Descrierea jobului

AVANTAJE: - NU percepem niciun fel de taxe de mediere sau alte comisioane! - NU impunem şi nici NU asigurăm TRANSPORT din România înspre Germania, astfel încât plecările se fac pe cont propriu! - Contract de muncă direct în Germania! - Drepturi depline în Germania! Recrutăm pentru o plecare cât mai rapidă, şoferi de balastieră pentru o staţie de concasare de piatră pentru efectuarea transportului de piatră în Germania, zona Baden-Wurttemberg. Condiţie principală OBLIGATORIE: limba germană nivel mediu de conversaţie (A2 - B1)! BENEFICIILE DUMNEAVOASTRĂ: - loc de muncă concret, sigur şi stabil - contract de muncă legal pe perioadă nedeterminată, direct cu angajatorul german, semnat la 160 ore de muncă/lună - salarizare: 13 Euro brut/oră - cazare asigurată contra-cost - asigurare medicală plătită de către angajator - dreptul la o locuinţă (chirie) proprie în Germania - dreptul la alocaţie pentru copii minori - dreptul la concediu legal de odihnă - dreptul la pensie după 5 ani.

Cerinte

CERINŢELE FIRMEI GERMANE: - lb germană nivel mediu conversaţional (A2 - B1) - permis de conducere categoriile C+E - certificat transport marfă (C95) - experienţă ca şofer - disponibilitate imediată pentru plecare - disponibilitatea cu maşina personală reprezintă un AVANTAJ propriu! - seriozitate şi flexibilitate - disponibilitate pe termen lung.

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja